Úspěch kadaňského minitenisu a babytenisu

05.06.2015 11:02

Soutěž smíšených družstev – Memoriál Z. Kocmana

Minitenis

Naši nejmladší hráči v kategorii minitenis doslova převálcovali všechny soupeře ve své skupině (5 družstev) a jednoznačně skončili na 1. místě. Tímto si zajistili účast ve finále o postup na MČR. Přejeme našim hráčům, aby jim vydržela forma a postoupili na MČR.

Soupiska  TK Kadaň: Spěvák Jakub, Kožnar Dominik, Maliňaková Dominika, Špelda Vít, Tymčuk Artur, Pata Jindřich, Winkelhöfer Tomáš.

Babytenis

Naši hráči v kategorii babytenis prohráli pouze s vítězem skupiny LTC Litvínov „A“ (7 družstev) a skončili na hezkém 2. místě, což je velký úspěch.

Soupiska TK Kadaň: Gieblová Lucie, Bodnár Tobiáš Petr, Bambas Michal, Samek Jan, Parkanová Tereza, Straka Lukáš, Zoch Ondřej.

Chtěl bych všem hráčům poděkovat za vzornou reprezentaci našeho klubu a města Kadaně. Dále bych chtěl poděkovat trenérům panu Špeldovi a paní Horové za kvalitní tenisovou přípravu hráčů. Musím poděkovat také kapitánům družstev p. Spěvákovi (minitenis) a p. Samkovi (babytenis), rodičům a městu Kadaň za podporu.

2. kolo minitenisu se konalo dne 30.05.2015 v našem areálu a každý nám pochválil nově zrekonstruované kurty a celkové zázemí  našeho klubu na vysoké úrovni.

V záložce "GALERIE - ZÁVODNÍ TENIS" jsou k nahlédnutí fotografie.