776 675 765
tkkadan@email.cz

Velmi úspěšný začátek roku 2019 pro kadaňské tenisty

02.02.2019 15:16

Začátek nového roku přinesl mladým kadaňským tenistům hodně úspěchu, kdy za první tři týdny zaznamenali 2 turnajová vítězství na celostátních turnajích ve dvouhrách spolu s 3 vítězstvími ve čtyřhrách. Vítězství zaznamenali mladší žáci Honza Samek na turnaji v Klášterci nad Ohří a po boji Jakub Spěvák na domácím turnaji. Tento turnaj byl pro domácí hráče velmi úspěšný, kdy finále bylo v režii kadaňských hráčů. Jakub porazil tréninkového spoluhráče Lukáše Straku 7:5 1:6 a v rozhodujícím super tiebreaku10:7. Lukáš si spravil chuť vítězstvím ve čtyřhře. Vítězství ve čtyřhře přivezl i starší žák Tobiáš Bodnár z turnaje v Jirkově. Na tomtéž turnaji v kategorii starších žákyň zvítězila ve čtyřhře Lucka Gieblová. Na turnaji mladších žákyň v Chomutově zvítězila ve čtyřhře Tereza Parkanová.

Naši hráči tak pokračují ve velmi dobrých výsledcích minulého roku, kdy přivezli 9 vítězných pohárů ve dvouhře a 17 ve čtyřhře.

Našim svěřencům gratulujeme a přejeme udržení formy a píle do pokračování sezóny.